Sunday, 31 December 2017

Happy New Year!

prvý sneh, december 2017, Koškovce


Šťastný nový rok

Po prvé sa chcem veľmi poďakovať. Poďakovať sa za všetkých ľudí, čo som v tomto roku stretla a mohla fotiť. Bol to pre mňa najväčší dar a nesmierne si to vážim. Každé jedno stretnutie s vami mi dalo toho veľmi veľa. Bez vás by som nebola tam, kde som dnes. ĎAKUJEM.

Po druhé vám chcem popriať veľa veľa veľa Božích milostí. Nech ste v celom nasledujúcom roku šťastnejší, milší, láskavejší k druhým, zdraví a plný pokoja. Nech je rok 2018 oveľa lepší ako bol 2017, nech sa vám darí vo všetkom čo si zaumienite a dúfam, že sa stretneme ;)

A po tretie vám chcem povedať, že sa NESMIERNE teším na všetky fotenia, čo ma čakajú. Či sú to svadby, rodinné fotenia, firemné akcie alebo to je jedno aké fotenia.  Prežite krásneho Silvestra a nádherný vstup do Nového roku. Spravte si v nasledujúcom roku veľa spomienok, na ktoré budete hrdí, a ak chcete aby som bola pri nich, budem len rada.

Chcela som v tomto článku zozdieľať moje obľúbené fotky z celého roka. No je pre mňa ťažké vybrať z toľkých vás, čo som fotila a asi by som tu bola do rána. Preto som vybrala len jednu fotku. Je to fotka husí, po tom, čo začiatkom decembra u nás (Koškovce) napadal prvý sneh.

No comments:

Post a Comment